Gwarancja Satysfakcji Opanujesz dowolny język obcy w 14 dni

Nie znajdziesz drugiej takiej gwarancji!

W trosce o jak najwyższą satysfakcję naszych Klientów, pierwsze zamówienie fiszek Fast Phrases objęte jest 30-dniową gwarancją zwrotu środków. Każdy Klient regularnie stosujący fiszki Fast Phrases, który nie nauczy się języka w stopniu komunikatywnym w okresie 30 dni, otrzyma zwrot środków w wysokości 100% wpłaconej kwoty. W tym celu należy złożyć reklamację drogą mailową.

Dlaczego uważamy, że ta gwarancja to dobre rozwiązanie?

Lata doświadczeń i analiz dowiodły nam, że kluczem do sukcesu sprzedażowego nie jest milionowa inwestycja, reklamowanie produktu w drogich stacjach telewizyjnych czy kolorowej prasie. Kluczem do sukcesu jest sam produkt, a dokładnie jego jakość. Dlatego pracując nad interaktywnymi fiszkami Fast Phrases, dołożyliśmy wszelkich starań, aby o tę jakość zadbać. Tym samym proponujemy Ci produkt w pełni oparty o najlepsze rozwiązania – połaczenie pełnej synchronizacji mózgu (ang. Whole Brain Synchronization) oraz jedyną w swoim rozaju formę – fiszki bazujące na 3 płaszczyznach: połączeniu nowego dla Ciebie słowa z jego naturalnym umiejscoweniem kontekstowym, dźwiękowym nagraniu z prawidłową wymową wyrazu oraz przykładzie jego zastosowania w zdaniu. Wszystko to, nazwane Formułą Fenomenalnych Multilingwistów, zostało wykorzystane w fiszkach Fast Phrases.

Jeśli nie skorzystasz z tej oferty, zapewne znasz już biegle kilka języków. Jeśli nie, to czy na pewno nie czas już dostać awans, zacząć zarabiać więcej i podróżować po świecie tak, jak zrobiła to Justyna? Wybór należy do Ciebie!!!

Życzę Ci powodzenia

Dyrektor Marketingu i Sprzedaży

Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy! Taką gwarancję jakości zapewnia tylko Fast Phrases.

Uważaj na podróbki i nieuczciwą konkurencję

Jeżeli chcesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalne fiszki oparte o Formułę Fenomenalnych Multilingwistów oraz 30-dniową gwarancję satysfakcji, zamów Fast Phrases na tej stronie, kilając przycisk poniżej:

Zamawiam i płacę 137 zł

297 zł 137 zł

Tylko teraz otrzymasz wyjątkowy rabat 53%! Później cena ta podskoczy.

Zamawiam i płacę 137 zł

Kliknij przycisk “Zamów fiszki Fast Phrases” i wypełnij formularz na następnej stronie, a program trafi do Ciebie już niedługo. Później już sam ocenisz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu otrzymasz zwrot środków – bez zbędnych pytań.

Pozostało jeszcze:

7

sztuk programu w wyjątkowej promocji.

137 zł zamiast 297 zł.
Zamów teraz, a zaoszczędzisz 160 zł!

Zaczekaj! Nie przegap niesamowitej okazji!

Zamów dzisiaj, oszczędź 210 zł i otrzymaj gwarancję satysfakcji. Jutro promocja przepada.

Tylko teraz masz możliwość wypróbowania fiszek Fast Phrases za NIESŁYCHANĄ cenę

jedyne 87 zł

ilość programów dostępnych w promocyjnej cenie: 3

PS Pamiętaj też o zaletach zakupu Fast Phrases:

  • korzystasz z jednorazowego rabatu specjalnego,
  • dostajesz gwarancję zwrotu 100% środków - jeśli w 30 dni nie nauczysz się języka w stopniu komunikatywnym, zwrócimy Ci koszty,
  • dzięki promocji oszczędzasz pieniądze - zamiast 297 zł płacisz tylko 87 zł za jeden poziom zaawansowania.
Zamawiam i płacę 87 zł