Historia Justyny Opanujesz dowolny język obcy w 14 dni

Przekonaj się, że opanowanie dowolnego języka obcego w zaledwie 30 dni jest możliwe.

Poznałeś już podstawy Formuły Fenomenalnych Multipoliglotów wykorzystanej w programie Fast Phrases, teraz przedstawimy Ci Justynę B. i jej przejścia. Na pewno miałeś w życiu choć jeden taki moment, kiedy myślałeś, że jesteś w sytuacji bez wyjścia. Tak też czuła się do niedawna Justyna, teraz odważna kobieta, która z dumą mówi, że zupełnie od zera opanowała hiszpański, co zmieniło jej życie o 180 stopni.

Historia, którą zaraz poznasz, dowodzi, że do płynnego mówienia czy pisania w obcym języku nie musisz:

  • przechodzić wieloletnich kursów,
  • marnować mnóstwa pieniędzy na prywatne zajęcia,
  • poświęcać kilkunastu godzin tygodniowo na naukę słownictwa.

Szef powiedział, że jestem na wylocie!

A dokładnie, że jak jeszcze raz powtórzę ten sam błąd, wypier*** mnie z pracy. Od tego momentu strach, że znowu się pomylę, paraliżował każde moje działanie. A przecież nie robiłam błędów dlatego, że jestem głupia – to szef oczekiwał ode mnie niemożliwego – miałam nauczyć się hiszpańskiego w niecały miesiąc po nawiązaniu współpracy z nowym kontrahentem. Rodowitym Hiszpanem! Któregoś weekendu wzięłam się w garść i zaczęłam szukać w internecie najlepszych kursów językowych. Niestety wszystkie były o kilka tysięcy złotych droższe od tego, na co mogłam sobie pozwolić. Ale w końcu trafiłam na artykuł o prof. Gawrońskim, a później na Formułę Fenomenalnych Multilingwistów.

Okazało się, że jest ona wykorzystana w programie interaktywnych fiszek Fast Phrases. Nie dość, że cena była o wiele niższa od wszystkich kursów językowych, które znalazłam, to jeszcze gwarantowano, że nauczę się dowolnego języka w 30 dni. Już ja w to nie uwierzę – pomyślałam. Ale zaryzykowałam i zamówiłam program.

Zależało mi na jak najszybszym rozpoczęciu nauki, chciałam pokazać szefowi, na co mnie stać. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że istnieje opcja natychmiastowego dostarczenia programu on-line. Nie chciałam czekać już ani chwili dłużej, zapłaciłam więc z góry on-line. Dostęp dostałam mailem jeszcze tego samego dnia. Od razu zaczęłam naukę. Zbliżał się wyjazd służbowy do Madrytu, nie mogłam pozwolić sobie na to, że do tej pory nadal nie będę znała hiszpańskiego. Wiedziałam, że mój szef nie żartuje i jak tylko popełnię najmniejszy błąd, spełni swoją “obietnicę” i wyrzuci mnie z pracy.

Dzięki Fast Phrases tak się nie stało. Lepiej! Miesiąc później zaproponowano mi posadę mojego dotychczasowego szefa. Zgadnijcie dlaczego! Nie znał angielskiego! A ja tak – kilkanaście dni po kupieniu programu do nauki hiszpańskiego, wiedziałam już, że to strzał w dziesiątkę, więc natychmiast kupiłam kolejny język – angielski. Minęły niecałe dwa miesiące, a ja bez stresu posługuję się aż 2 nowymi językami, których do tej pory nie znałam w ogóle. I dostałam awans i podwyżkę. A mój były szef? No cóż, poleciłam mu fiszki interaktywne Fast Phrases :)

Myśl o utracie pracy bardzo stresowała Justynę i spędzała jej sen z powiek. Wydawało jej się, że znalazła się w sytuacji bez wyjścia. Na szczęście dzięki Fast Phrases jej życie wróciło na pomyślne tory!

297 zł 137 zł

Tylko teraz otrzymasz wyjątkowy rabat 53%! Później cena ta podskoczy.

Zamawiam i płacę 137 zł

Kliknij przycisk “Zamów fiszki Fast Phrases” i wypełnij formularz na następnej stronie, a program trafi do Ciebie już niedługo. Później już sam ocenisz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu otrzymasz zwrot środków – bez zbędnych pytań.

Pozostało jeszcze:

7

sztuk programu w wyjątkowej promocji.

137 zł zamiast 297 zł.
Zamów teraz, a zaoszczędzisz 160 zł!

Zaczekaj! Nie przegap niesamowitej okazji!

Zamów dzisiaj, oszczędź 210 zł i otrzymaj gwarancję satysfakcji. Jutro promocja przepada.

Tylko teraz masz możliwość wypróbowania fiszek Fast Phrases za NIESŁYCHANĄ cenę

jedyne 87 zł

ilość programów dostępnych w promocyjnej cenie: 3

PS Pamiętaj też o zaletach zakupu Fast Phrases:

  • korzystasz z jednorazowego rabatu specjalnego,
  • dostajesz gwarancję zwrotu 100% środków - jeśli w 30 dni nie nauczysz się języka w stopniu komunikatywnym, zwrócimy Ci koszty,
  • dzięki promocji oszczędzasz pieniądze - zamiast 297 zł płacisz tylko 87 zł za jeden poziom zaawansowania.
Zamawiam i płacę 87 zł